JUSTYNA WITCZAK – PSYCHOLOG, PEDAGOG, TERAPEUTA

Specjalizuje się w pracy z młodzieżą w okresie dorastania oraz osobami w wieku senioralnym, ich rodzinami i opiekunami. Aktywnie współpracuje  z Leszczyńskim Stowarzyszeniem Alzheimerowskim. Prowadzi terapię oraz rehabilitację poznawczą osób starszych, diagnozę funkcjonowania poznawczego oraz spotkania psychoedukacyjne z zakresu wiedzy o specyfice funkcjonowania osób starszych dla rodzin i opiekunów. Pasjonatka biegów długodystansowych w terenie. Podopieczni Stowarzyszenia „Pozytywka” mogą  liczyć na jej wsparcie np. w przypadku śmierci współmałżonka, zmaganiach z chorobą czy depresją. 

 

MAŁGORZATA PARCHETA – KOŁOSZUK – PSYCHOLOG, COACH

Psycholog wychowawczy, coach rodzicielski. Prowadzi warsztaty dla rodziców i szkolenia dla nauczycieli. W przedszkolach realizuje autorski program zajęć psychoedukacyjnych. W swojej „Kuźni” wykuwa dobre nastroje animując na imprezach okolicznościowych. Pasjonatka latynoskich klimatów i podróży.  Autorka „Emocjonalek” – zbioru bajek psychoterapeutycznych, które ukażą się w maju 2017 r. Współpracuje ze Stowarzyszeniem „Pozytywka” głównie  w zakresie szkoleń z rozwijania umiejętności miękkich u wolontariuszy & członków.

 

AGNIESZKA RYCHLIK, PIELĘGNIARKA, GERONTOLOG, NAUCZYCIEL

Autorka programów szkoleniowych z zakresu opieki nad osobami starszymi, nauczyciel oraz terapeuta zajęciowy. Wieloletnia członkini Leszczyńskiej Rady Seniorów, pielęgniarka, gerontolog. W wolnych chwilach podróżuje, uprawia sporty wodne, czyta książki biograficzne i namiętnie słucha muzyki gospel. Jesteśmy niezmiernie szczęśliwi, że osoba z tak ogromną wiedzą i doświadczeniem, wspiera członków i wolontariuszy Stowarzyszenia „Pozytywka”  w tematach związanych z opieką nad osobami starszymi.