Menu

Podziękowania

Bardzo dziękujemy uczniom, rodzicom i nauczycielom ze Szkoły Podstawowej Nr 3 w Lesznie i ze Szkoły podstawowej w Wilkowicach za przygotowanie wyjątkowych paczek dla leszczyńskich seniorów (rok 2018).

Bardzo dziękujemy za przyłączenie się do akcji PODZIEL SIĘ ZNICZEM uczniom, rodzicom i nauczycielom ze następujących szkół i przedszkoli: Przedszkole nr 5 z Leszna oraz Przedszkole Bajkowy Las z Gronowa, SP w Wilkowicach, SP nr 3 w Lesznie, SP nr 4 w Lesznie, SP nr 7 w Lesznie, SP nr 13 w Lesznie. W akcję zaangażował się również Hufiec Pracy, Szkoła Specjalna w Lesznie oraz Zespół Szkół Ekonomicznych w Lesznie (rok 2018).

Bardzo dziękujemy „Zakład optyczny Bartlewicz i Syn” za wyjątkowo owocną współpracę w roku 2017 oraz 2018.

Serdeczne podziękowania dla pana Adama Białasika za nieocenione wsparcie graficzno-techniczne. Zarówno nasze logo, jak i strona internetowa są jego dziełem. Dziękujemy za wielkie serce i poświęcony czas !

Pięknie dziękujemy pani Magdalenie Micek]  za wspólnie spędzony czas, który zaowocował wyjątkowymi zdjęciami. 

Ogromne wyrazy podziwu i podziękowania dla pana Michała Górzyńskiego, który dzielnie „wbija” nam do głowy, jak należy się zachować w sytuacjach kryzysowych. Szkolenia z pierwszej pomocy przedmedycznej w jego wykonaniu, to czysta przyjemność, a zdobyta wiedza i praktyka jest bezcenna. 

Dziękujemy panu Zbyszkowi za udostępnienie lokalu na Gronowie i nieustające wsparcie.  Bardzo to doceniamy !

Dziękujemy wszystkim darczyńcom, którzy przyczynili się do wyposażenia naszej siedziby w Gronowie – dzięki Waszej hojności mamy stoły, krzesła, tablicę, komputer, drukarkę.

Bardzo dziękujemy za przekazywane nam na bieżąco darowizny w formie ubrań, sprzętu agd, sprzętu medycznego & artykułów chemii gospodarczej.