Menu

JAK MOŻESZ POMÓC

 

 

Pomoc finansowa

Jesteśmy młodym stowarzyszeniem, nie mamy statusu OPP, nie korzystamy z możliwości przekazania nam 1 % podatku, więc utrzymujemy się tylko z pomocy darczyńców (w większości osób prywatnych) i składek członkowskich. Będziemy wdzięczni za każdą przekazaną kwotę. Zachęcamy do ustawienie „zlecenia stałego”, ułatwi nam to planowanie dalszych działań. 

Dane do wpłaty darowizn:

Bank  BGŻ BNP PARIBAS      Nr konta:  8816 0014 6218 3687 8570 0000 01  koniecznie z dopiskiem DAROWIZNA 

 Dziękujemy ♥

 

Pomoc rzeczowa

Stowarzyszenie przyjmuje darowizny rzeczowe tj. artykuły spożywcze, papiernicze, środki czystości.
Sprzęt AGD, RTV, meble lub sprzęt medyczny (wózki, chodziki, łóżka) przyjmujemy jedynie po wcześniejszej konsultacji telefonicznej. Nie posiadamy magazynu, w którym możemy przechowywać podarowane sprzęty, reagujemy jedynie na aktualne zapotrzebowanie naszych podopiecznych.

 

 

Pomoc „usługowa”

Nasi podopieczni potrzebują pomocy w różnych problemach dnia codziennego – naprawie pralki, podłączeniu kuchenki, odpowietrzeniu kaloryfera, pomalowaniu mieszkania itd. Jeśli jesteś osobą, która posiada czas i chęć pomocy, daj znać, w razie potrzeby chętnie skorzystamy z Twoich umiejętności.
Ucieszy nas również osoba posiadająca busa, przewożenie mebli innych sprzętów gospodarstwa domowego jest problematyczne, jeśli dysponuje się jedynie samochodem osobowym. 

 

Pomoc kulturalno – oświatowa

Chcemy nieść radość i zarażać seniorów optymizmem, dlatego chętnie przyjmiemy darowizny w postaci  biletów do kina, teatru czy voucherów na kursy dla seniorów.

Jeśli chciałbyś nam pomóc w inny sposób, lub masz pytanie, zachęcamy do kontaktu telefonicznego lub mailowego.